Inspiracje: Dekoracje w jesiennym stylu

15. 11. 2016

Żadna inna pora roku nie wprowadza nas w tak melancholijny i nostalgiczny nastrój jak jesień. Długie i ciepłe letnie dni są dawno za nami a za oknem coraz częściej widzimy deszcz lub pierwszy śnieg, który przypomina, że zaraz będziemy mieć zimę w całej okazałości. Ale nie jest to powód do smutku. Jest wiele pozytywnych stron późnej jesieni, które możemy wykorzystać także jako inspiracje do dekoracji naszych domów i mieszkań. Przeczytaj parę naszych propozycji, jak wprowadzić jesienny nastrój do dekoracji wnętrz.

autumn 1

Wprowadź leśną atmosferę do Swojego domu dzięki obrazom natury

Na zewnątrz drzewa zmieniają swoje kolory i zanim liście zdążą z nich opaść, możemy podziwiać całą feerię barw. Musisz przyznać, że jedną z najprzyjemniejszych rzeczy, które można robić jesienią, to spacery po parkach lub w lasach wśród tych niesamowitych odcieni brązów, czerwieni i żółci. Atmosferę tych przechadzek możesz z łatwością odtworzyć i w Twoim domu – wystarczy powiesić na ścianach parę przepięknych obrazów, zdjęć czy plakatów przedstawiających widoki przyrody. A ponieważ jesienna przyroda jest tak wielobarwna na pewno znajdziesz obrazy pasujące do reszty mebli czy dekoracji w Twoim mieszkaniu.

ZNAJDŹ SWÓJ ULUBIONY OBRAZ Z PRZYRODĄ

autumnblog2

Drewniane dekoracje są idealną jesienną dekoracją

Jesień dla większości z nas ma ciężki zapach wilgotnej ziemi, drewna i lasów pełnych grzybów. Naturalne drewno jest świetnym materiałem dekoracyjnym i tym bardziej może kojarzyć się z jesienną aurą. Spróbuj wytworzyć ją w Twoim domu dzięki jednemu z naszych obrazów na drewnie. Choć niestety nie pachną jesienią, ale za to drewniana tekstura będzie Ci przypominała prawdziwy las a piękne motywy codziennie wprowadzą Cię w przyjemny nastrój.

OGLĄDNIJ KOLEKCJĘ DREWNIANYCH OBRAZÓW

Nowoczesne panoramiczne obrazy

Wartki górski strumień płynący po gładkich kamieniach. Brązowo-pomarańczowo-czerwone liście. Pierwsze oznaki zbliżającej się zimy. Nowoczesne panoramiczne obrazy z jesienną scenerią całkowicie zmienią wygląd Twojego pokoju. A do tego z łatwością wymienisz obraz z widokiem odpowiadającym danej porze roku lub Twojemu nastrojowi. Przecież nie musisz mieć jednej i tej samej dekoracji ściennej przez cały rok! W naszej kolekcji znajdziesz mnóstwo przepięknych widoków natury, które ożywią wnętrza Twojego domu.

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI OBRAZAMI NATURY» przeczytaj wszystkie opinie

Posters.pl jest od 1999 roku jednym z największych detalistów na rynku europejskim.

Sklep internetowy z plakatami, fototapetami i obrazami. Ogromny wybór plakatów, fototapet na ścianę i reprodukcji.
Oferuje najszerszy wybór towarów i kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży plakatów, fotografii i obramowań.
Wybiera dla Was najpiękniejsze zdjęcia, reprodukcje, obrazy i widoki z całego świata.


© 1999 – 2018 Europosters Wszelkie prawa zastrzeżone.

E-mail: info@europosters.eu (polski)
tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top
Ramowanie Ramowanie Studio ramowania online
100% satysfakcji 100% satysfakcji 365 dni gwarancji zwrotu pieniędzy.
Wszystko na miejscu Wszystko na miejscu Wszystko dostępne w magazynie
Mnóstwo  promocji i prezentów Mnóstwo promocji i prezentów Co tydzień nowa akcja promocyjna.
Program lojalnościowy Program lojalnościowy Zaoszczędź 10% z każdego Twojego zamówienia
MysticCase MysticCase Niecodzienny prezent