We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
ODRKYJ najlepsze OFERTY tego tygodnia: OBRAZY NA PŁÓTNIE rabat 22 % ×

Inspiracje: Living Coral – kolor roku 2019 Instytutu Pantone®

19. 01. 2019

Już od 1999 roku Instytut Pantone wybiera kolor, który odzwierciedla istotę bieżącego roku. Eksperci Instytutu zbierają dane podróżując po całym świecie i studiując aktualną sytuację społeczną. Dlatego ich decyzja nie jest w ogóle przypadkowa. Wybrany kolor będzie królował przez kolejne miesiące na wybiegach podczas tygodni mody, w designie, architekturze, w kuchni i oczywiście w social mediach, przede wszystkim na Instagramie.

Wybrany przez Pantone na rok 2019 kolor Living Coral (PANTONE 16-1546) wyraża energię, której potrzebuje nasze społeczeństwo.

The Awakening of Flora by Martha Suherman (Exclusive Art Photo Collestion)

Living Coral to odcień, który ma pobudzić chęć do życia, radość i optymizm. Dlatego nie bójcie się wprowadzić jak najwięcej tego koloru do waszego życia. Nie tylko w postaci ubrań i akcesoriów, ale niech również zagości na Waszych ścianach. Ten odcień daje poczucie przynależności i wspiera dobry nastrój. Niech więc opromienia Wasz każdy dzień.

 

 

Według Instytutu Pantone  w odpowiedzi na wszechobecność technologii cyfrowej i mediów społecznościowych coraz częściej poszukujemy autentycznych  i głębokich doświadczeń. Ta ciepła koralowa barwa ma ożywczy i optymistyczny charakter. Symbolizuje naszą wrodzoną potrzebę rozwoju i radosnych poszukiwań oraz uosabia nasze pragnienie ekspresji. Firma chce poprzez wybór koloru Living Coral zwrócić uwagę na konieczność ochrony naszej planety i jej zasobów naturalnych, także zagrożonej przez coraz większe zanieczyszczenie mórz i oceanów rafy koralowej.

 

 

Wprowadzając Living Coral do naszego życia możemy oczekiwać lepszego radzenia sobie z codziennymi zmartwieniami i przyjmowania ich z większym spokojem i optymizmem. Powieszenie obrazów lub zdjęć w tym kolorze w Waszym salonie, łazience czy miejscu pracy będzie pierwszym krokiem w kierunku szczęśliwego 2019 roku. A do tego będzie nam codziennie przypominać, że każde nasze działanie ma wpływ na środowisko. Dlatego nie zapominajmy spakować do torebki czy plecaka swojej własnej torby na zakupy, starajmy się używać torebek i woreczków foliowych jak najwięcej razy a najlepiej ograniczajmy ich użycie gdzie tylko się da. Zrezygnujmy z kupowania kawy w jednorazowych kubeczkach z plastikowymi wieczkami, a zamiast tego poprośmy o nalanie naszej ulubionej kawy do własnego termicznego kubka z ekologicznych materiałów.

Jest wiele małych kroków, które możemy zrobić każdego dnia, aby żyło się nam lepiej na naszej planecie a jej było łatwiej z nami!  

 

Cappadocia by Selim Dervisoglu (Exclusive Art Photo Collection)

 

KOLEKCJA LIVING CORAL» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2020 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top