We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
ODRKYJ najlepsze OFERTY tego tygodnia: KUBKI rabat 10 Więcej informacji ×

Inspiracje: Rozjaśnijcie Swoje ściany dzięki sztuce!

11. 12. 2017

Niezależnie od tego, czy wolicie sztukę nowoczesną czy impresjonizm, albo podziwiacie renesansowych malarzy – możecie łatwo i szybko ozdobić Swój dom ulubionymi obrazami. W momencie, kiedy już macie wybrane obrazy, powstaje kolejne pytanie – jak je zawiesić na ścianie tak, aby powstała ciekawa aranżacja? Przeczytajcie parę naszych wskazówek a będziecie wiedzieli, jak to zrobić!

Zanim zaczniecie…

Po pierwsze, zastanówcie się, gdzie dokładnie chcecie umieścić obrazy. Ważne jest to, czy każdy powiesicie osobno na różnych ścianach czy planujecie powiesić kilka obrazów obok siebie. W każdym razie rozpocznijcie od zmierzenia całej ściany i nakreślenia planowanego układu na papierze lub naszkicowania go ołówkiem bezpośrednio na ścianie.  Pamiętajcie, że obrazy powinny być zawieszone na wysokości wyroku. Czy macie w tym zadaniu pomocnika? Poproście go, aby przytrzymał obraz przy ścianie a Wy popatrzcie z większej odległości na całą kompozycję i wybierzcie miejsce, gdzie obraz będzie wyglądał najlepiej.

Jak ciekawie zaaranżować kilka obrazów?

  • Obraz o największym rozmiarze powieście w środku a mniejsze dookoła niego.
  • Obrazki tej samej wielkości wygladają najlepiej powieszone obok siebie w równym rzędzie.

  • Zawieście różnej wielkości obrazy górną ramą na tej samej wysokości, dzięki czemu uzyskacie ciekawszy efekt!

  • Jeśli macie więcej zdjęć w różnych rozmiarach, możecie spróbować umieścić je w kształt prostokąta lub w innej figury geometrycznej. Będzie to wyglądało jak kolaż.

Konkretne sposoby zawieszania zdjęć na ścianie czekają na Was w artykule: “DIY: Sposoby na zawieszenie obrazu“.

WYBIERZ SWÓJ OBRAZ» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Z Posters.pl jesteśmy na rynku od 1999 roku i stopniowo staliśmy się jednym z największych sklepów internetowych z ofertą plakatów, fototapet, obrazów, reprodukcji i markowych gadżetów. Rośniemy z roku na rok i nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę do Twoich preferencji. Tutaj możesz wydrukować własny plakat i oprawić go w ramy lub czytając nasz blog zyskać wiele informacji ze świata filmów, seriali lub naczerpać inspiracje z zakresu dekoracji wnętrz.

Zapoznaj się z naszą stroną i sprawdź, jakie dekoracje sprawią, by twój dom był jeszcze piękniejszy.

 

© 1999 – 2019 Europosters Wszelkie prawa zastrzeżone.

E-mail: info@europosters.eu
tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top