We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Odkryj najlepsze oferty tego tygodnia: MARVEL rabat -20 % ×

Inspiracje: Słynni artyści w Twoim domu

29. 10. 2019

Jeśli podziwiasz talent wielkich artystów i piękno oryginalnych to na pewno ucieszy Cię możliwość zakupu reprodukcji dzieł sztuki (oryginały tylko w muzeum:) Dzięki temu możesz cieszyć się obrazami i zdjęciami znanych artystów nie obciążając swojego portfela. Naszym celem jest propagowanie piękna sztuki, dlatego oferujemy reprodukcje znanych światowych artystów oraz mniej popularnych, ale tak samo świetnych. W naszej kolekcji znajdziesz twórczość takich artystów jak Salvador Dali, Alfons Mucha, Vincent Van Gogh, Sam Toft i Banksy czy Catherine Abel lub Antonia Myatt. Wybrane dzieła możesz wydrukować jako obrazy na płótnie lub plakaty.

 

 

VINCENT VAN GOGH I JEGO SZTUKA

Życie i sztuka Vincenta van Gogha, czołowego holenderskiego malarza XIX wieku, były pełne tajemnic. W wyniku rozczarowania miłością postanowił poszukać innego sensu swojego życia. Celem jego obrazów było odnalezienie prawdy, w swoich pracach przywiązywał dużą wagę do szczegółów, detali ludzkich twarzy i ich wyrazu. Inspirował się sztuką japońską, dzięki której jego obrazy lśniły jasnymi kolorami. Na naszej stronie możesz znaleźć reprodukcje jego najsłynniejszych dzieł, takich jak “Taras kawiarni nocą”, “Czerwona winnica”, “Gwiaździsta noc” czy “Słoneczniki”.

 

 

MALARSTWO SALVADORA DALI


Hiszpański malarz, fotograf i rzeźbiarz żyjący w XX wieku, był przede wszystkim znany ze swoich surrealistycznych prac, ale także ze swoich charakterystycznych wąsów a’la Diego Velázquez. W Paryżu poznał Pablo Picasso, który pomógł mu dołączyć do grona paryskich artystów awangardowych. Jego prace często oparte są na marzycielskiej wyobraźni, w której przedmioty codziennego użytku przybierają niecodzienne formy. W swoich obrazach skupiał się na dokładnym ukazaniu detali, a subtelność często przeplatała się z akcentami seksualnymi czy brutalnymi.

 

 

SZTUKA GUSTAVA KLIMTA


Jeśli należysz do fanów słynnego austriackiego malarza Gustava Klimta, tworzącego na przełomie XIX i XX wieku, i jego obrazów pełnych charakterystycznych linii, falujących włosów, kwiatów, geometrycznych wzorów i mitycznych motywów, to na pewno zainteresuje Cię kolekcja jego dzieł. Jego obrazy idealnie nadają się do ozdobienia Twojej rezydencji. W końcu to artysta, który namalował Cztery Alegorie na suficie pałacu Sturany w Wiedniu, ozdobił sufit domu uzdrowiskowego w Karlowych Warach i ozdobił Villę Hermes – wiejską rezydencję cesarzowej Elżbiety. Ale zdecydowanie nie był to malarz pokojowy:)

 

 

INSPIRACJA Z OBECNYCH CZASÓW

Oczywiście piękne obrazy powstawały nie tylko w przeszłości, ale wiele z nich tworzonych jest przez współczesnych artystów. Poznajcie dwie nieprzeciętne malarki. 

 

SAM TOFT


Sam Toft to popularna angielska malarka, która słynie z niepowtarzalnego stylu. Artystka wnosi do swojej sztuki lekki humor, ma swoich ulubionych bohaterów, których życie przedstawia na obrazach wypełnionych pastelowymi kolorami. Cały świat zakochał się jej sztuce. Jej obrazy nadają się do dekoracji wszystkich pomieszczeń w Twoim domu. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka z nich, które znajdziesz w naszej kolekcji.

 

 

ANNETTE SCHMUCKER


Niemiecka artystka Annette Schmucker uwielbia różnorodność malarstwa i zajmuje się wieloma różnymi tematami. Pracuje często nad kilkoma różnymi obrazami jednocześnie. Jej celem jest przedstawienie połączenia światła i przestrzeni. Pracuje z konkretnymi i abstrakcyjnymi motywami, które z lubością łączy. Obecnie inspiruje ją przede wszystkim człowiek. Techniki, których używa, są różnorodne, ale  ze względu na swój blask farby olejne odgrywa ważną rolę w większości jej obrazów.

 

 

REPRODUKCJE DZIEŁ SZTUKI

 » przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2021 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli nadal korzystasz z naszych usług, zakładamy, że zgadzasz się na użycie plików cookies. Więcej informacji Akceptuję ×
Top