We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
ODRKYJ najlepsze OFERTY tego tygodnia: KUBKI rabat -15% ×

Inspiracje: Świat według Sam Toft

28. 07. 2019
INSPIRACJA
Sam Toft przebyła długą drogę, zanim została szanowaną artystką. W swoim życiu pracowała w różnych zawodach, aż pewnego dnia postanowiła kompletnie zmienić swoje życie i wyjechała do Liverpoolu, gdzie zaczęła uczęszczać na kursy sztuki i malarstwa. Tam przekonała się, że malarstwo to jest to, czym chce się zajmować. Zaczynała od ilustrowania kartek pocztowych i zaproszeń weselnych. Z czasem jej prace zyskały rozgłos i uznanie, więc zdecydowanie była to dobra decyzja.
KOLOROWA KOLEKCJA
Sam Toft tworzy swoje obrazy tylko w kilku egzemplarzach. Inspirują ją zwyczajne, codzienne sytuacje, którym nadaje nowe życie malując je w szerokiej gamie ciepłych kolorów. Tworzy szkice, ilustracje, obrazy pastelami i farbami olejnymi. Całą jej twórczość jest bardzo charakterystyczna i dzięki temu rozpoznawalna nie tylko w jej rodzimej Wielkiej Brytanii, gdzie jest bardzo popularna, ale i poza granicami kraju.  Sam ma własną stronę internetową ze sklepem online, gdzie prezentuje swoje dzieła i gadżety związane z rodzinką Musztardów: www.samtoft.co.uk. W naszej kolekcji obrazów ściennych znajdziecie wspaniałe reprodukcje jej prac, które możecie mieć w domu w ciągu kilku dni.


» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2020 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top