We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
ODRKYJ najlepsze OFERTY tego tygodnia: OBRAZY NA PŁÓTNIE rabat 22 % ×

Jak robić smakowite zdjęcia jedzenia

08. 12. 2019

Wiele osób uwielbia jedzenie. Stało się nie tylko koniecznością, ale także życiową pasją. Zarówno w tworzeniu pysznych potraw i kombinowaniu różnych smaków, ale także w zakresie ich fotografowania. Zdjęcia naszych posiłków nie tylko zapełniają Instagram i Facebook, ale są również inspiracją dla twórców, do poszukiwania nowych form fotografii i sposobób przedstawiania jedzenia. Skoncentrowanie się na pokazaniu detali owoców i warzyw, ich kolorów i struktury jest jednym z najpopularniejszych trendów w tym temacie. Natura żywi nie tylko nasze ciała, ale działa i na nasze zmysły. Właśnie dlatego stworzyliśmy kolekcję pełną kolorowych smaków uchwyconych w formie niecodziennych zdjęć, które nie tylko inspirują, ale i bawią.

 

 

Zaostrzono na szczegóły


Fotografowanie detali jest sztuką samą w sobie. Przy robieniu zdjęć w zbliżeniu lub w trybie makro lepiej trzymać się jasnych zasad. Najlepszy efekt uzyskamy dzięki użyciu statywu i nastawieniu dłuższego czasu naświetlania. Aby uzyskać naprawdę ostre zdjęcia, należy ustawić wyższe wartości przysłony.

 

 

Koncentracja na kompozycji


Fotografowanie kompozycji lub fotografowanie kilku obiektów ułożonych w harmoniczny wzór. W zależności od kompozycji wiele można powiedzieć publiczności. Możemy wyróżnić główny produkt, aby przyciągnąć uwagę i ciekawość. Postrzeganie harmonii jest bardzo subiektywne, ale każdy, kto robi zdjęcia, przestrzega kilku takich samych zasad.

  • Właściwe proporcje
  • Kadrowanie – centrum i symetria
  • Perspektywa i stylizacja 
  • Ustawienie odpowiedniego kąta

 

 

KOLEKCJA TASTY WORLD» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Z Posters.pl jesteśmy na rynku od 1999 roku i stopniowo staliśmy się jednym z największych sklepów internetowych z ofertą plakatów, fototapet, obrazów, reprodukcji i markowych gadżetów. Rośniemy z roku na rok i nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę do Twoich preferencji. Tutaj możesz wydrukować własny plakat i oprawić go w ramy lub czytając nasz blog zyskać wiele informacji ze świata filmów, seriali lub naczerpać inspiracje z zakresu dekoracji wnętrz.

Zapoznaj się z naszą stroną i sprawdź, jakie dekoracje sprawią, by twój dom był jeszcze piękniejszy.

 

© 1999 – 2020 Europosters Wszelkie prawa zastrzeżone.

E-mail: info@europosters.eu
tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

 

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top