We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Odkryj najlepsze oferty tego tygodnia: PODRÓŻOWANIE rabat -20 % ×

Jak robić smakowite zdjęcia jedzenia

08. 12. 2019

Wiele osób uwielbia jedzenie. Stało się nie tylko koniecznością, ale także życiową pasją. Zarówno w tworzeniu pysznych potraw i kombinowaniu różnych smaków, ale także w zakresie ich fotografowania. Zdjęcia naszych posiłków nie tylko zapełniają Instagram i Facebook, ale są również inspiracją dla twórców, do poszukiwania nowych form fotografii i sposobób przedstawiania jedzenia. Skoncentrowanie się na pokazaniu detali owoców i warzyw, ich kolorów i struktury jest jednym z najpopularniejszych trendów w tym temacie. Natura żywi nie tylko nasze ciała, ale działa i na nasze zmysły. Właśnie dlatego stworzyliśmy kolekcję pełną kolorowych smaków uchwyconych w formie niecodziennych zdjęć, które nie tylko inspirują, ale i bawią.

 

 

Zaostrzono na szczegóły


Fotografowanie detali jest sztuką samą w sobie. Przy robieniu zdjęć w zbliżeniu lub w trybie makro lepiej trzymać się jasnych zasad. Najlepszy efekt uzyskamy dzięki użyciu statywu i nastawieniu dłuższego czasu naświetlania. Aby uzyskać naprawdę ostre zdjęcia, należy ustawić wyższe wartości przysłony.

 

 

Koncentracja na kompozycji


Fotografowanie kompozycji lub fotografowanie kilku obiektów ułożonych w harmoniczny wzór. W zależności od kompozycji wiele można powiedzieć publiczności. Możemy wyróżnić główny produkt, aby przyciągnąć uwagę i ciekawość. Postrzeganie harmonii jest bardzo subiektywne, ale każdy, kto robi zdjęcia, przestrzega kilku takich samych zasad.

  • Właściwe proporcje
  • Kadrowanie – centrum i symetria
  • Perspektywa i stylizacja 
  • Ustawienie odpowiedniego kąta

 

 

KOLEKCJA TASTY WORLD» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2021 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli nadal korzystasz z naszych usług, zakładamy, że zgadzasz się na użycie plików cookies. Więcej informacji Akceptuję ×
Top