We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na wybrane dekoracje ścienne ZYSKAJ KOD RABATOWY

Jak wygląda idealny projekt graficzny?

20. 06. 2022

Dużą wagę przykładamy do wysokiej jakości naszych produktów, aby uszczęśliwić naszych Klientów. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ten przewodnik, żebyś był pewien, że dostarczasz najlepszy możliwy projekt. Niestosowanie się do naszych wskazówek może skutkować nie zaakceptowaniem projektu przez nasz zespół specjalistów lub, co gorsze,  zwróceniem produktu przez klienta.

Zatem, co zrobić, aby uniknąć odrzucenia projektu?

Podążaj za naszymi wskazówkami dotyczącymi dodawania projektu:

 • dodawaj tylko wysokiej jakości pliki w formacie JPG.
 • Maksymalny rozmiar pliku to 20MB.
 • Rozmiar pliku powinien mieć co najmniej 2000 pikseli po krótszej stronie i posiadać co najmniej 150 DPI.
 • Zalecane proporcje to 2:3, 3:4 lub 1:1. W przypadku jeśli będą inne proporcje możemy nie mieć możliwości użyć projektu przy każdym naszym produkcie.

Tego nie rób:

 • Ładowania więcej niż 10 plików jednocześnie, żeby nasz system miał czas je przetworzyć – zwłaszcza, jeśli są w wysokiej jakości.
 • Umieszczania napisów czy zawartości blisko krawędzi projektu graficznego.
 • Dodawania ramek w kompozycji.
 • Ręcznego zwiększania ilości pikseli w obrazie.
 • Dodawania filtrów, aby zwiększyć jakość projektu.

Zanim wrzucisz plik sprawdź:

 • Masz wszelkie prawa do tego projektu.
 • Twoje dzieła nie naruszają moralnych, wizerunkowych, prywatności ani żadnych innych praw (praw autorskich) ani innej osoby lub strony trzeciej.

Najczęściej popełniane błędy przy dodawaniu plików:

 1. Załadowane zdjęcia są zbyt niskiej rozdzielczości.

Bądź pewien, że zdjęcia, które ładujesz są wysokiej jakości. Wszystkie ziarniste struktury i rozmyte tła będą identyfikowane jako czynniki niskiej jakości które nie spełniają naszych wymagań dotyczących druku. Miej to na uwadze,że możemy odrzucić plik, który jest w dużym formacie jest nieodpowiedniej jakości. Prosimy, trzymaj się ściśle powyższych zasad i dodawaj pliki jedynie takie, które mają co najmniej 2000 pikseli po krótszym boku, im więcej tym lepiej, ale nie przekraczaj rozmiaru 20 MB pojedynczego pliku.

2. Ręczne zwiększanie jakości i używanie filtrów, aby zwiększyć ich jakość.

Kiedy tworzysz projekt graficzny w danym rozmiarze, nie zwiększaj później jego jakości ręcznie, żeby dopasować się do naszych wymagań. Z takimi sytuacjami spotykamy się na co dzień i z łatwością je rozpoznajemy. 🙂

Filtry są dopuszczalne, wiemy, że mogą nadać ciekawego charakteru projektowi, ale używaj ich rozważnie.

Filtry są ok dopóki nie służą zmianie czegoś co wygląda źle na coś, co ma wyglądać dobrze.

3. Tekst lub ważny element są umieszczone zbyt blisko krawędzi.

Przy tworzeniu projektu nie zapomnijcie pozostawić dostateczną przestrzeń dookoła Waszego wyjątkowego dzieła. Dzięki temu nie będzie ryzyka, że podczas druku na płótnie część wzoru może zostać ucięta.

4. Dookoła projektu jest użyta kolorowa ramka.

Nie polecamy używania ramek dookoła Waszych projektów. Przy druku autorskich prac lepiej ich nie używać, ponieważ Klienci na naszej stronie, podczas zamówienia sami mogą dodać ramkę. Do wyboru mają białe lub czarne passe partout.

5. Dodanie kilku zdjęć, których różni tylko kolorystyka lub drobny detal.

Wierzymy, że swoje artystyczne portfolio możecie zapełnić w inny sposób niż używając tych samych projektów z jedynie zmienioną barwą. Oryginalność przyniesie Wam więcej korzyści!

Teraz wiecie już wszystko o tym, jak powinien wyglądać idealny plik graficzny. Zacznij już teraz!

Wgraj swój projekt!

Tags: Art, marketplace


» przeczytaj wszystkie opinie

Posters.plTworzę swój świat

Jako Posters.pl jesteśmy na rynku od 1999 roku i stopniowo staliśmy się jednym z największych sprzedawców plakatów, obrazów licencyjnych i upominków w Republice Czeskiej i całej Europie. Posiadamy szeroką gamę plakatów z filmów, gier i sportu we wszystkich rozmiarach. A także ogromny wybór prezentów dla zagorzałych fanów Gwiezdnych Wojen, Harry'ego Pottera, komiksów lub całej rodziny Warner Bros. Kubki, figurki, puzzle i ubrania to najlepsze prezenty dla każdego, bez względu na wiek czy zainteresowania. Ale jeśli jesteś raczej fanem aranżacji wnętrz to idealnie trafiłeś! Posiadamy własne drukarki, dlatego codziennie produkujemy fototapety, grafiki, fotografie i reprodukcje dzieł sztuki i wysyłamy je do ponad 25 krajów.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 210 440 210 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00–17:00

 

© 1999–2024 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Top