We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
ODRKYJ najlepsze OFERTY tego tygodnia: PUZZLE rabat - 10 % ×

Inspiracje: Niech pozytywne emocje wypełnią Wasze domy

17. 09. 2019

Emocje są częścią naszego życia, te pozytywne i te negatywne. Przynoszą radość, ale czasami i smutek, ale bez nich nasze życie byłoby bezbarwne i monotonne. Fotografie dają możliwość uchwycenia emocji wyrażonych w mowie ciała, mimice, gestach, czy w spojrzeniach. Wybierzcie te, które do Was przemiawiają najbardziej i wprowadźcie  pozytywne wibracje do Waszego domu.

 

 

DOM PEŁEN ŁADU


Harmonia jest bardzo ważnym elementem we wystroju wnętrz. Wszystko ma swoje miejsce, wszystko jest wyważone i pasuje zarówno do przestrzeni, jak i do Waszego gustu. Odpowiednio urządzone wnętrza domu czy mieszkania pomogą Wam zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Bezpieczna i przytulna przestrzeń życiowa potrafi dodać pozytywnej energii, co ma duży wpływ na zdrowie, relacje z otoczeniem…po prostu na całe życie. 

Wasz dom jest naszym obrazem. Pokazuje naszą obecną sytuację, odnosi się do naszych postaw i doświadczeń życiowych. Otoczcie się zdjęciami, które będą wywoływać przyjemne uczucia lub emocje, które są  Wam bliskie. Albo po prostu sprawią Wam mnóstwo radości i wyczarują uśmiech na Waszych twarzach.

 

 

OTOCZYĆ SIĘ KOLORAMI


Nie zapomnijcie o wpływie barw na samopoczucie. Niektóre kolory mogą pomóc w polepszeniu nastroju i wywołują pozytywne emocje. Bez względu na to, czy jest to wielobarwny obraz, czy kolorowe zdjęcie, dzięki nim przestrzeń nabierze nowego charakteru, na który i my nie pozostaniemy obojętni.  Każdy kolor ma swoje znaczenie i wpływa na nas inaczej. Kolor żółty poprawia pamięć i pomaga się zrelaksować, podczas gdy kolor pomarańczowy wspiera nas w nauce, biały wywołuje spokój i harmonię, niebieski przynosi wiele inspiracji.

 

 

SPRAWCIE, ABY WASZ DOM BYŁ WYJĄTKOWY


Obecnie hitem są “ręcznie robione” dekoracje z naturalnych materiałów – obrazy na płótnie i na drewnie, makatki, drewniane napisy. To świetny trend, ponieważ drewno to jeden z elementnów, które zadbają o wprowadzenie harmonii do Waszego domu. Nawet jeśli teraz nie planujecie dużego remontu i zakupu nowych mebli, to wystarczy parę drobiazgów, takich jak obrazy z motywami zaczerpniętymi z natury w drewnianych ramach i parę nowych roślin doniczkowych, najlepiej umieszczonych w koszach ze sznurków zwisających z sufitu, aby Wasz dom stał się przyjemną oazą, w której każdego wieczoru nabierzecie sił na nowy, inspirujący i pełen energii dzień.

 

DO KOLEKCJI EMOCJE

 » przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2020 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top