We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Odkryj najlepsze oferty tego tygodnia: PODRÓŻOWANIE rabat -20 % ×

Podróże małe i duże

19. 12. 2019

Wydaje mi się, że mogę zaryzykować stwierdzenie, że większość ludzi uwielbia podróżować. Czy Ty też zaliczasz się do tego grona? Nie musisz nawet być wielkim poszukiwaczem przygód, aby odkrywać nowe ciekawe miejsca na całym świecie. Na pewno również z każdej wyprawy przywiozłeś dziesiątki zdjęć. Aby zatrzymać na dłużej emocje związane z odwiedzaniem nowych miejsc i przeżywaniem ekscytujących chwil, możesz wydrukować najbardziej udane zdjęcia, albo te, które przywołują dobre wspomnienia, jako plakaty lub obrazy. Możesz również powiesić na ścianach obrazy miejsc, które pragniesz odwiedzić, aby mieć je przed oczami i nie rezygnować z planowania wyjazdu. Niezależnie od tego, czy masz w planach zwiedzić ciekawe miejsca w Europie, czy poza nią, stworzyliśmy dla Ciebie kolekcję podróżniczych fotografii. Być może dzięki niej zainspirujesz się nowymi zakątkami….a Twój dom zyska nowe, piękne dekoracje na ściany.

 

 

Wielobarwna Azja


Do jednych z najchętniej odwiedzanych i najbardziej różnorodnych destynacji należy cała Azja. Niezależnie od tego, czy byłyby to historyczne Chiny z pięknymi zielonymi polami ryżowymi i światowej sławy Wielkim Murem Chińskim, czy zaawansowana technologicznie Japonia z podtrzymującymi tradycję ceremoniału parzenia herbaty gejszami, zdecydowanie powinieneś odwiedzić przynajmniej jeden z azjatyckich krajów choć raz w życiu. Jeśli już Ci się to udało, to masz wielkie szczęście i pewnie masz mnóstwo niezwykłych wspomnień i przepięknych zdjęć. Jeśli na razie jesteś na etapie planowania lub marzeń, to możesz przynajmniej sprawić sobie radość jednym z unikatowych zdjęć wykonanych przez odnoszącego sukcesy artystę i fotografa Phillippa Hugonnarda.

 

 

Podróż do świata fantasy


Czy zdarza Ci się podróżować po świecie swojej wyobraźni? Na pewno nie ma w tym nic złego. To samo jest pasją słynnego włoskiego twórcy Riccarda Mascia. Jego dzieła oparte są na jego kreatywności i niczym niespętanej fantazji. Odwiedź stworzone przez niego nowe światy i pozwól swojej wyobraźni działać. Jak mówi autor. Każdy może odkryć w jego fotografiach inne znaczenie i na każdego będą innaczej oddziaływać.

 

 

Nie zgubić się w drodze


Jesteś zapalonym podróżnikiem, globtroterem i chciałbyś odwiedzić jak największą ilość krajów? Jeśli masz białe ściany, to najlepiej je ozdobisz czymś, co będzie wyglądało dobrze i jednocześnie będzie praktyczne, czyli kolorową mapą, która do tego nie musi przypominać tej, którą pamietasz z lekcji geografii (raczej nikt by nie chciał, aby jego pokój przypominał szkolną salę). Wypróbuj nasze wielokolorowe designowe mapy, które wyglądają, jakby zostały namalowane przez profesjonalnych malarzy, lub fantazyjne mapy, których obserwowanie nigdy Ci się nie znudzą. Albo mapę-zdrapkę, gdzie bedziesz zaznaczał każde kolejne miejsce, w którym postawiłeś swoją stopę. To będzie idealne wyzwanie na nowy rok, aby zeskrobać jak najwięcej krajów!

 

 

 

KOLEKCJA PODRÓŻE» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2021 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli nadal korzystasz z naszych usług, zakładamy, że zgadzasz się na użycie plików cookies. Więcej informacji Akceptuję ×
Top