Stare drzwi? Daj im nowe życie z naszymi fototapetami!

08. 06. 2016

Czasy, kiedy do wyboru mieliśmy tylko parę elementów dekoracyjnych w podobnym stylu już są dawno za nami. W związku z czym większość mieszkań odzwierciedlała czasy, w których żyliśmy. Na przykład ze względu na ograniczony wybór mebli i dekoracji socjalistyczne mieszkania były prawie identyczne, co w gruncie rzeczy było zgodne z panującą doktryną powszechnej równości. Albo zgoła przeciwstawna sytuacja, tak zwane złote lata dwudzieste w Ameryce, kiedy ludzie wydawali ogromne pieniądze na przyjemności, auta, muzykę, wieczorki, jak i domy i ich urządzenie. Elementy dekoracyjne musiały być drogie, wystawne i ekstrawaganckie.

dvere_fototapety

Obecnie  jesteśmy już dużo mniej zależni w urządzaniu mieszkań od czasów, w których żyjemy. Wręcz przeciwnie, do wyboru mamy tyle możliwości i stylów, że czasem aż czujemy się w tym zagubieni. Ale za to możemy wybrać to, co nam się naprawdę podoba i odzwierciedla nasz styl. W zależności od zasobności portfela i chęci możemy kupić tanie lub bardzo drogie dekoracje, nowoczesne lub vintage, klasyczne albo w wesołym hipserskim stylu. Równie dobrze możemy to wszystko pomieszać w osobisty, eklektyczny styl.

Jednak nie wszystkie pomysły w urządzeniu mieszkania da się szybko i łatwo wprowadzić w życie. Na przykład wymiana drzwi i ich dopasowanie do stylu mieszkania może być dość problematyczna. Przede wszystkim drzwi są drobie a ich wymiana na nowe jest już małym remontem, na który możemy nie mieć czasu, ochoty lub środków finansowych. Dlatego tak często stare budynki po rekonstrukcji nadal mają stare drzwi. To naso dotyczny wielu mieszkań i domów. A do tego mało kto w ogóle zastanawia się nad  dekoracjami na drzwi.

Interior DOOR MURAL

WIĘCEJ PRODUKTÓW Z KOLEKCJI» przeczytaj wszystkie opinie

Posters.pl jest od 1999 roku jednym z największych detalistów na rynku europejskim.

Sklep internetowy z plakatami, fototapetami i obrazami. Ogromny wybór plakatów, fototapet na ścianę i reprodukcji.
Oferuje najszerszy wybór towarów i kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży plakatów, fotografii i obramowań.
Wybiera dla Was najpiękniejsze zdjęcia, reprodukcje, obrazy i widoki z całego świata.


© 1999 – 2017 Europosters Wszelkie prawa zastrzeżone.

E-mail: info@europosters.eu (polski)
tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top
Ramowanie Ramowanie Studio ramowania online
100% satysfakcji 100% satysfakcji 365 dni gwarancji zwrotu pieniędzy.
Wszystko na miejscu Wszystko na miejscu Wszystko dostępne w magazynie
Mnóstwo  promocji i prezentów Mnóstwo promocji i prezentów Co tydzień nowa akcja promocyjna.
Program lojalnościowy Program lojalnościowy Zaoszczędź 10% z każdego Twojego zamówienia
MysticCase MysticCase Niecodzienny prezent