We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
ODRKYJ najlepsze OFERTY tego tygodnia: RETRO & VINTAGE rabat 20 % Więcej informacji ×

Reklamacje i zwroty


365 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Naszym celem jest dostarczenie klientowi produktów najwyższej jakości, spełniających jego wymagania i oczekiwania w 100 procentach!


Macie Państwo 365 dni na zwrot zakupionych towarów - to cały rok na zmianę decyzji!

Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Z tego powodu przedłużyliśmy możliwość zwrotu zamówionych towarów aż na 365 dni. Nie muszą już Państwo wahać, czy zamówić wybrany przedmiot. Jeżeli nie spełni Państwa oczekiwań po prostu odeślecie go z powrotem a my zwrócimy Wam pieniądze lub wymienimy na inny.

 

Procedura zwrotu

1) Przedmioty uszkodzone w czasie transportu

Jeżeli uważają Państwo, że towar został uszkodzony w czasie transportu, prosimy jak najszybciej wysłać zdjęcia paczki i uszkodzonego towaru na adres mailowy info@europosters.eu. Mail musi być wysłany w ciągu 48 godzin od odebrania przesyłki. Maile wysłane po tym terminie nie będą rozważane. Po otrzymaniu maila ze zdjęciami i numerem zamówienia skontaktujemy się z Państwem z dalszymi informacjami.

 

2) Przedmioty uszkodzone w okresie 24 miesięcy od zamówienia

Jeżeli zamówiony towar ulegnie uszkodzeniu na przykład przez światło słoneczne mogą Państwo wysłać nam zdjęcie przedmiotu wraz z numerem zamówienia na adres mailowy info@europosters.eu. Skontaktujemy się z Państwem z dalszymi informacjami.

 

3) Towar nie spełnił Państwa oczekiwań

Może okazało się, że zamówiony przedmiot nie pasuje kolorystycznie lub stylem do Państwa mieszkania. Nie jest to żaden problem. Prosimy o odesłanie towaru a my zwrócimy jego wartość. Prosimy o bezpieczne zapakowanie przedmiotu (najlepiej w oryginalne opakowanie), aby uniknąć uszkodzeń w czasie transportu i odesłanie na poniższy adres.

 

W paczce prosimy umieścić kartkę z imieniem i nazwiskiem, numerem zamówienia i numerem konta, na które mamy przelać pieniądze.

Prosimy również o przesłanie tych samych informacji na adres mailowy info@europosters.eu.

W przeciągu 14 dni przelejemy pieniądze za zwrócony towar na podany numer konta.


4) Zwrot niewłaściwego towaru

Czy otrzymali Państwo inny przedmiot niż zamówiony? W tym przypadku prosimy o wysłanie zdjęcia przedmiotu wraz z numerem zamówienia na adres mailowy info@europosters.eu. W możliwie najkrótszym czasie skontaktujemy się z Państwem z dalszymi informacjami.

 

5) Brakujący towar w przesyłce

Czy w otrzymanej przez Państwa przesyłce brakuje zamówionego przedmiotu/ów? W tym przypadku prosimy o przesłanie listy brakujących przedmiotów wraz z numerem zamówienia na adres mailowy info@europosters.eu. W możliwie najkrótszym czasie skontaktujemy się z Państwem z dalszymi informacjami.


W każdym z powyższych przypadków prosimy o podanie preferowanego sposobu załatwienia reklamacji. Do wyboru mają Państwo jedną z dwóch opcji:

  • Zwrot pieniędzy
  • Wymiana towaru


Jeżeli zdecydują się Państwo na zwrot towaru w przeciągu 14 dniu od otrzymania przesyłki zwrócimy koszt towaru wraz z równowartością najniższego kosztu przesyłki. Po upłynięciu 14 dni zwracamy tylko koszt towaru bez zwrotu kosztów przesyłki.

Gwarancja zwrotu towaru w przeciągu 14 dni lub 365 nie obejmuje personalizowanych produktów (wydruk własnego zdjęcia, oprawione w ramę przedmioty i produkty Fotolia).

Szczegółowe informacje o polityce zwrotu zakupionego towaru znajdą Państwo w zakładce Reklamacje i zwroty.

 

Kontakt:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
257 21 Mrač
Republika Czeska» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Z Posters.pl jesteśmy na rynku od 1999 roku i stopniowo staliśmy się jednym z największych sklepów internetowych z ofertą plakatów, fototapet, obrazów, reprodukcji i markowych gadżetów. Rośniemy z roku na rok i nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę do Twoich preferencji. Tutaj możesz wydrukować własny plakat i oprawić go w ramy lub czytając nasz blog zyskać wiele informacji ze świata filmów, seriali lub naczerpać inspiracje z zakresu dekoracji wnętrz.

Zapoznaj się z naszą stroną i sprawdź, jakie dekoracje sprawią, by twój dom był jeszcze piękniejszy.

 

© 1999 – 2019 Europosters Wszelkie prawa zastrzeżone.

E-mail: info@europosters.eu
tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top