We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Odkryj najlepsze oferty tego tygodnia: MARVEL rabat -20 % ×

Reklamacje i zwroty

100%
Gwarancja 100% satysfakcji

Masz 365 dni na zwrot zakupionych towarów - to cały rok na zmianę decyzji!

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Z tego powodu przedłużyliśmy możliwość zwrotu zamówionych towarów aż na 365 dni. Nie musisz już wahać, czy zamówić wybrany przedmiot. Jeżeli nie spełni Twoicj oczekiwań po prostu odeślesz go z powrotem a my zwrócimy Ci pieniądze lub wymienimy na inny.

Jak postępować przy zwrocie towaru:

W jakich sytuacjach możesz zwrócić towar?

1) Przedmioty uszkodzone w czasie transportu

Jeżeli uważają Państwo, że towar został uszkodzony w czasie transportu, prosimy jak najszybciej wysłać zdjęcia paczki i uszkodzonego towaru na adres mailowy info@europosters.eu. Mail musi być wysłany w ciągu 48 godzin od odebrania przesyłki. Maile wysłane po tym terminie nie będą rozważane. Po otrzymaniu maila ze zdjęciami i numerem zamówienia skontaktujemy się z Tobą z dalszymi informacjami. Nie musisz odsyłać do nas uszkodzonego towaru.

 

2) Przedmioty uszkodzone w okresie 24 miesięcy od zamówienia

Jeżeli zamówiony towar ulegnie uszkodzeniu na przykład przez światło słoneczne możesz wysłać nam zdjęcie przedmiotu wraz z numerem zamówienia na adres mailowy info@europosters.eu. Skontaktujemy się z Tobą z dalszymi informacjami. Okres gwarancji nie obejmuje usterek spowodowanych nieostrożnym obchodzeniem się lub uszkodzeniami mechanicznymi.

 

3) Towar nie spełnił Twoich oczekiwań

Może okazało się, że zamówiony przedmiot nie pasuje kolorystycznie lub stylem do Twojego mieszkania. Nie jest to żaden problem. Prosimy o odesłanie towaru a my zwrócimy jego wartość. Jeśli zdecydujesz się zwrócić produkty w ciągu 14 dni, zwrócimy ci koszt produktów i najniższy koszt wysyłki, jeśli była częścią zamówienia. Po upłynięciu 14 dni zwracamy tylko koszt przedmiotów bez zwrotu kosztów przesyłki. Cenę przesyłki zwrotnej należy pokryć na własny koszt.

 

4) Zwrot niewłaściwego towaru lub brakujący towar w przesyłce

Czy otrzymałeś inny przedmiot niż zamówiony? Czy w otrzymanej przez Państwa przesyłce brakuje zamówionego przedmiotu/ów? To może się zdarzyć i z góry za to przepraszamy. W tym przypadku prosimy o wysłanie zdjęcia przedmiotu wraz z numerem zamówienia na adres mailowy info@europosters.eu. W możliwie najkrótszym czasie skontaktujemy się z Tobą z dalszymi informacjami.

Jak zapakować i zwrócić towar?

Jeśli odsyłasz towar, upewnij się, że jest on bezpiecznie zapakowany, aby nie został uszkodzony podczas transportu. Najlepiej użyć oryginalnego opakowania. w którym otrzymałeś towar.

Wraz z przesyłką wyślij nam e-mail na adres info@europosters.eu z informacją, że zwracasz towar. Podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia i numer konta, na które chcesz otrzymać zwrot pieniędzy.

Pieniądze za towar zwrócimy w ciągu 14 dni od otrzymania nieuszkodzonej przesyłki.

Gdzie zwrócić towar?

Oznacz towary w widoczny sposób i prześlij na adres:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
257 21 Mrač
Republika Czeska

Czy są jakieś wyjątki?

Towar wykonany na zamówienie nie podlega zwrotowi. Taki towar można reklamować tylko w przypadku oczywistego błędu drukarskiego lub uszkodzenia z naszej strony. Wyjątki to:

  • wydruki własnych zdjęć na papierze fotograficznym i płótnie

  • wydruki artystyczne na zamówienie na papierze fotograficznym, płótnie lub fototapecie

  • ramowanie na zamówienie

Więcej informacji na Regulamin.» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2021 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli nadal korzystasz z naszych usług, zakładamy, że zgadzasz się na użycie plików cookies. Więcej informacji Akceptuję ×
Top