We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?

Oferta dla partnerów


I Ty zostań naszym partnerem – Sieć partnerska

Posters.pl oferuje teraz program partnerski na bazie prowizji. Prowadzisz strony internetowe lub tworzysz własny materiał na blogu lub vlogu? Rozreklamuj nasz e-shop lub konkretne produkty z naszej oferty na swojej stronie internetowej i korzystaj z prowizji za każdy zakup użytkownika, którego Twoja strona na nas nakieruje.

 

Jak to działa?

Każdy odwiedzający Twoją stronę użytkownik jest oznaczony indywidualnym kodem, który jest przechowywany przez 30 dni. Jeśli ten użytkownik dokona zakupu w naszym e-shopie, zostanie on rozpoznany przez nasz system a Tobie automatycznie zostanie przypisana zasłużona nagroda. Wszystko jest przejrzyste dzięki docenianej na całym świecie technologii Commission Junction™.

 

Reguły partnerskiego programu sieć partnerska:

  1. Za każdy zakup użytkownika, który zostanie przekierowany z Twojej strony, otrzymasz nawet do 20 % prowizji.

  2. Prowizje wypłacane są miesięcznie.

  3. Oznaczenie (termin ważności plików cookies) klienta Twoim kodem trwa 45 dni.

  4. Wszelkie oceny zapewnia godny zaufania system CJ.com

 

Jak zostać partnerem?

  1. Zarejestruj się tutaj
  2. Wybierz z oferty bannery graficzne i treści odpowiednie dla Ciebie i umieść je na swojej stronie…

  3. …i możesz zacząć zarabiać!

Nie znalazłeś odpowiednich bannerów a jesteś zainteresowany reskinem, brandingiem lub inną ekskluzywną formą propagowania na swojej stronie? Napisz do nas na affiliate@posters.cz

ZAREJESTRUJ SIĘ W PROGRAMIE

Obsługę Sieci partnerskiej dla programu Posters.pl zapewnia firma VIV NETworks s.r.o., która jest operatorem sieci publicznej Commission Junction™ dla Czech, Słowacji, Węgier i Polski. Partnerzy zawierają umowę z Commission Junction, która dostarcza obsługę technologiczną. VIV NETworks s.r.o wypłaca prowizję za pośrednictwem Commission Junction™  i oferuje wsparcie dla Partnerów.
» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Z Posters.pl jesteśmy na rynku od 1999 roku i stopniowo staliśmy się jednym z największych sklepów internetowych z ofertą plakatów, fototapet, obrazów, reprodukcji i markowych gadżetów. Rośniemy z roku na rok i nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę do Twoich preferencji. Tutaj możesz wydrukować własny plakat i oprawić go w ramy lub czytając nasz blog zyskać wiele informacji ze świata filmów, seriali lub naczerpać inspiracje z zakresu dekoracji wnętrz.

Zapoznaj się z naszą stroną i sprawdź, jakie dekoracje sprawią, by twój dom był jeszcze piękniejszy.

© 1999 – 2018 Europosters Wszelkie prawa zastrzeżone.

E-mail: info@europosters.eu
tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top