We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?

Regulamin


Regulamin

A. Postanowienia Wstępne

Warunki te mają zastosowanie do zakupów ze sklepu internetowego Posters.pl. Warunki ściśle nakreślają i określają prawa i obowiązki sprzedawcy, Europosters, s.r.o., siedziba Hlavni 4, Stechovice, Czechy, kod pocztowy: 252 07, nr rejestracyjny 05040418 (dalej również "Operator"), a nabywca (dalej "Klient").

 

B. Zamówienie i Umowa Kupna

Wszystkie zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu internetowego Posters.pl są wiążące. Składając zamówienie, Zamawiający potwierdza, że on / ona zna warunki sprzedaży, w tym zasady zakupu, jak również procedury zakupu i w pełni się z nimi zgadza. Wszystkie ceny podane na stronach Posters.pl zawierają podatek VAT.

Zamówienie od Klienta jest dokumentem umowy kupna-sprzedaży. Umowa kupna wchodzi w życie w momencie odbioru towaru przez nabywcę.

Sklep internetowy Posters.pl posiada wszystkie niezbędne informacje konieczne do zawarcia umowy w rozumieniu ogólnym, jak również znaczące dane szczegółowe umowy kupna, jak określono w Kodeksie Cywilnym. Kontrakt będzie zawsze zawierać nazwę produktu, cechy produktu i jego cenę.

Warunkiem ważności elektronicznego zamówienia jest podanie wszelkich niezbędnych danych i informacji określonych w formularzu zamówienia.

Miejscem dostawy jest adres wskazany przez Kupującego w formularzu rejestracyjnym.

Prawo własności do towaru przechodzi na Kupującego w momencie odbioru towaru przez Zamawiającego, pod warunkiem, że za towar zapłacono.

Wypełniając formularz rejestracyjny lub wiążącego zamówienia na sklepie internetowym Posters.pl, Kupujący daje Sprzedającemu jego / jej zgodę do pobrania i archiwizacji wszystkich danych osobowych dotyczących Zamawiającego oraz jego / jej zakupy.

 

C. Zastrzeżenia

Wszelkie roszczenia będą przetwarzane zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym Republiki Czeskiej.

 

D. Prawa i Obowiązki Sprzedawcy

Sprzedawca musi zrealizować wszystkie wiążące zamówienia, wysłać zamówione towary i dostarczyć je do Zamawiającego na adres w terminie podanym przez Sprzedającego na potwierdzeniu zamówienia. Zamawiający otrzyma rachunek/fakturę od otrzymanych towarów.

Wszystkie informacje uzyskane podczas procesu rejestracji są poufne - patrz Ochrona Danych Osobowych.

Sprzedawca jest zobowiązany usunąć zarejestrowanego Klienta z bazy danych, jeśli jest to żądane przez Klienta w formie pisemnej.

Sprzedawca ma prawo do odmowy przyjęcia zamówienia, jeżeli zamawiający nie spełnił jego / jej obowiązek wzięcia w posiadanie towarów lub w celu zapłaty ceny nabycia.

Sprzedający ma prawo do odstąpienia od umowy kupna (wiążące zamówienie) w przypadku, gdy realizacja zamówienia jest niemożliwa, chyba że nowa realizacja jest uzgodniona z Zamawiającym. W przypadku uiszczenia zaliczki (przelewem) za towary przez nabywcę, oraz jego / jej odstąpienie od umowy z powodu opisanego powyżej, Sprzedawca zwróci kupującemu całą kwotę zapłaconą nie później niż do 15 (piętnastu) dni od dostarczenia pisemnego zawiadomienia o odstąpieniu od umowy.

 

E. Prawa i Obowiązki Nabywcy

Kupujący musi podać poprawny i pełny adres pocztowy, na który towary mają być dostarczone.

Zamawiający musi zaakceptować zamówiony towaru i zapłacić pełną cenę. Pełna cena jest ukazana Klientowi w trakcie realizacji zamówienia i przed jego wiążącym potwierdzeniem.

Kupujący ma prawo do usunięcia jego / jej wszystkich danych osobowych z bazy danych, jeśli on / ona zażąda o to w formie pisemnej. Sprzedawca zobowiązuje się do usunięcia wszystkich danych Zamawiającego z bazy danych, nie później niż do 3 (trzech) dni od doręczenia takiego żądania.

Zamawiający ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 (czternastu) dni od daty odbioru towaru. Odstąpienie od umowy muszą być dostarczone listem poleconym wysłanym przez Zamawiającego do Europosters, s.r.o., Hlavni 4, kod pocztowy: 252 07, Republika Czeska. List musi zawierać identyfikację Nabywcy; towary, których dotyczy wycofanie; konto, na które zostanie przelana kwota wartości produktu; list musi być  ręcznie podpisany i dostarczony do Sprzedającego w wyżej wymienionym, 14-dniowym okresie wraz z towarem. Towar musi być w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania lub zużycia, w oryginalnym opakowaniu, w nienaruszonym stanie. Koszty przesyłki są pokrywane przez Klienta. Gdy warunki poprzedzające są spełnione, Sprzedawca zwróci cenę zakupu do Klienta w formie przelewu bankowego.

 

F.Postanowienia końcowe

Warunki te mają zastosowanie w podanym brzmieniu, które jest umieszczone na stronach internetowych Sprzedającego, w dniu złożenia elektronicznego zamówienia przez Kupującego.

Poprzez złożenie zamówienia elektronicznego Nabywca akceptuje wszystkie postanowienia warunków sprzedaży w brzmieniu obowiązującym w dniu złożenia zamówienia, jak również obowiązującą ceną zamówionych towarów wskazanych w katalogu sklepu internetowego Posters.pl, z wyjątkiem gdyby uzgodniono inaczej. Ceny towarów wymienionych w katalogu sklepu internetowego Posters.pl są ważne tylko do momentu, gdy ceny są zmienione; zlecenia wysłane po modyfikacji cen podlegają nowej cenie.

 

Warunki te zaczynają obowiązywać z dniem 1 stycznia 2006 roku.» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Z Posters.pl jesteśmy na rynku od 1999 roku i stopniowo staliśmy się jednym z największych sklepów internetowych z ofertą plakatów, fototapet, obrazów, reprodukcji i markowych gadżetów. Rośniemy z roku na rok i nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę do Twoich preferencji. Tutaj możesz wydrukować własny plakat i oprawić go w ramy lub czytając nasz blog zyskać wiele informacji ze świata filmów, seriali lub naczerpać inspiracje z zakresu dekoracji wnętrz.

Zapoznaj się z naszą stroną i sprawdź, jakie dekoracje sprawią, by twój dom był jeszcze piękniejszy.

 

© 1999 – 2019 Europosters Wszelkie prawa zastrzeżone.

E-mail: info@europosters.eu
tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top