We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Odkryj najlepsze oferty tego tygodnia: OBRAZY NA PŁÓTNIE rabat -20 % ×

Regulamin

Regulamin

A. Postanowienia Wstępne

Warunki te mają zastosowanie do zakupów ze sklepu internetowego Posters.pl. Warunki ściśle nakreślają i określają prawa i obowiązki sprzedawcy, Europosters, s.r.o., siedziba Hlavni 4, Stechovice, Czechy, kod pocztowy: 252 07, nr rejestracyjny 05040418 (dalej również "Operator"), a nabywca (dalej "Klient").

 

B. Zamówienie i Umowa Kupna

Wszystkie zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu internetowego Posters.pl są wiążące. Składając zamówienie, Zamawiający potwierdza, że on / ona zna warunki sprzedaży, w tym zasady zakupu, jak również procedury zakupu i w pełni się z nimi zgadza. Wszystkie ceny podane na stronach Posters.pl zawierają podatek VAT.

Zamówienie od Klienta jest dokumentem umowy kupna-sprzedaży. Umowa kupna wchodzi w życie w momencie odbioru towaru przez nabywcę.

Sklep internetowy Posters.pl posiada wszystkie niezbędne informacje konieczne do zawarcia umowy w rozumieniu ogólnym, jak również znaczące dane szczegółowe umowy kupna, jak określono w Kodeksie Cywilnym. Kontrakt będzie zawsze zawierać nazwę produktu, cechy produktu i jego cenę.

Warunkiem ważności elektronicznego zamówienia jest podanie wszelkich niezbędnych danych i informacji określonych w formularzu zamówienia.

Miejscem dostawy jest adres wskazany przez Kupującego w formularzu rejestracyjnym.

Prawo własności do towaru przechodzi na Kupującego w momencie odbioru towaru przez Zamawiającego, pod warunkiem, że za towar zapłacono.

Wypełniając formularz rejestracyjny lub wiążącego zamówienia na sklepie internetowym Posters.pl, Kupujący daje Sprzedającemu jego / jej zgodę do pobrania i archiwizacji wszystkich danych osobowych dotyczących Zamawiającego oraz jego / jej zakupy.

 

C. Zastrzeżenia

Wszelkie roszczenia będą przetwarzane zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym Republiki Czeskiej.

 

D. Prawa i Obowiązki Sprzedawcy

Sprzedawca musi zrealizować wszystkie wiążące zamówienia, wysłać zamówione towary i dostarczyć je do Zamawiającego na adres w terminie podanym przez Sprzedającego na potwierdzeniu zamówienia. Zamawiający otrzyma rachunek/fakturę od otrzymanych towarów.

Wszystkie informacje uzyskane podczas procesu rejestracji są poufne - patrz Ochrona Danych Osobowych.

Sprzedawca jest zobowiązany usunąć zarejestrowanego Klienta z bazy danych, jeśli jest to żądane przez Klienta w formie pisemnej.

Sprzedawca ma prawo do odmowy przyjęcia zamówienia, jeżeli zamawiający nie spełnił jego / jej obowiązek wzięcia w posiadanie towarów lub w celu zapłaty ceny nabycia.

Sprzedający ma prawo do odstąpienia od umowy kupna (wiążące zamówienie) w przypadku, gdy realizacja zamówienia jest niemożliwa, chyba że nowa realizacja jest uzgodniona z Zamawiającym. W przypadku uiszczenia zaliczki (przelewem) za towary przez nabywcę, oraz jego / jej odstąpienie od umowy z powodu opisanego powyżej, Sprzedawca zwróci kupującemu całą kwotę zapłaconą nie później niż do 15 (piętnastu) dni od dostarczenia pisemnego zawiadomienia o odstąpieniu od umowy.

 

E. Prawa i Obowiązki Nabywcy

Kupujący musi podać poprawny i pełny adres pocztowy, na który towary mają być dostarczone.

Zamawiający musi zaakceptować zamówiony towaru i zapłacić pełną cenę. Pełna cena jest ukazana Klientowi w trakcie realizacji zamówienia i przed jego wiążącym potwierdzeniem.

Kupujący ma prawo do usunięcia jego / jej wszystkich danych osobowych z bazy danych, jeśli on / ona zażąda o to w formie pisemnej. Sprzedawca zobowiązuje się do usunięcia wszystkich danych Zamawiającego z bazy danych, nie później niż do 3 (trzech) dni od doręczenia takiego żądania.

Zamawiający ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 (czternastu) dni od daty odbioru towaru. Odstąpienie od umowy muszą być dostarczone listem poleconym wysłanym przez Zamawiającego do Europosters, s.r.o., Hlavni 4, kod pocztowy: 252 07, Republika Czeska. List musi zawierać identyfikację Nabywcy; towary, których dotyczy wycofanie; konto, na które zostanie przelana kwota wartości produktu; list musi być  ręcznie podpisany i dostarczony do Sprzedającego w wyżej wymienionym, 14-dniowym okresie wraz z towarem. Towar musi być w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania lub zużycia, w oryginalnym opakowaniu, w nienaruszonym stanie. Koszty przesyłki są pokrywane przez Klienta. Gdy warunki poprzedzające są spełnione, Sprzedawca zwróci cenę zakupu do Klienta w formie przelewu bankowego.

 

F.Postanowienia końcowe

Warunki te mają zastosowanie w podanym brzmieniu, które jest umieszczone na stronach internetowych Sprzedającego, w dniu złożenia elektronicznego zamówienia przez Kupującego.

Poprzez złożenie zamówienia elektronicznego Nabywca akceptuje wszystkie postanowienia warunków sprzedaży w brzmieniu obowiązującym w dniu złożenia zamówienia, jak również obowiązującą ceną zamówionych towarów wskazanych w katalogu sklepu internetowego Posters.pl, z wyjątkiem gdyby uzgodniono inaczej. Ceny towarów wymienionych w katalogu sklepu internetowego Posters.pl są ważne tylko do momentu, gdy ceny są zmienione; zlecenia wysłane po modyfikacji cen podlegają nowej cenie.

 

Warunki te zaczynają obowiązywać z dniem 1 stycznia 2006 roku.» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2020 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies by zagwarantować najlepsze świadczenie usług na naszej stronie. Więcej informacji Akceptuję ×
Top