We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Odkryj najlepsze oferty tego tygodnia: OBRAZY NA PŁÓTNIE rabat -20 % ×

O nas

O nas

Od 1999 roku Posters.pl jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów.

Naszym celem jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach.

Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków. Podobnie jak nasi klienci, jesteśmy wielkimi fanami popkultury!

Posters.pl to po prostu nie tylko sklep internetowy, to miejsce, w którym można znaleźć inspirację i dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat filmów, seriali oraz dekoracji wnętrz.

Kochamy nasze produkty i mamy nadzieję, że i Ty je pokochasz!

Decorate your life!

Mamy mnóstwo zadowolonych klientów z ponad 25 krajów

Austria
Belgium
Bulgaria
Czech Republic
Croatia
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hungary
Italy
Ireland
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Norway
Polska
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Spain (Islands)
Switzerland
Sweden
United Kingdom
United States (USA)

Zespół Posters wspiera

Jak to działa?

Na początku drukujemy Twój plakat.
Na zamówienie go oprawiamy w ramy.
Dokładnie go pakujemy.
I wysyłamy do Ciebie.
Zadowolony klient = Misja zakończona

Posters w liczbach

13 000 +
Produktów na stronie internetowej.
450 000 +
Wysłanych produktów rocznie.
135 000 +
Zamawiających klientów rocznie.
1 mil. +
Pokonanych kilometrów rocznie.

Znajdź inspiracje na naszym Instagramie

Follow @europosters_deco» przeczytaj wszystkie opinie

Decorate your life!

Od 1999 roku Posters jest jednym z wiodących sklepów internetowych sprzedających plakaty, fototapety i zdjęcia artystyczne. Obecnie współpracujemy również z artystami, fotografami i grafikami z całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz najpiękniejsze znane obrazy, a także zupełnie nowe dzieła sztuki współczesnych artystów. Z przyjemnością wydrukujemy nawet Twoje własne zdjęcia, a na Twoje życzenie umieścimy je w wysokiej jakości ramach. Jesteśmy wielkimi miłośnikami projektowania wnętrz, ale nie zapominamy o maniakach filmów, seriali i gier wideo oraz o fanach muzyki. Dla nich wszystkich stale poszerzamy naszą ofertę plakatów, kubków, t-shirtów, kolekcjonerskich figurek oraz innych licencjonowanych produktów i upominków.


Kontakt:

E-mail: info@europosters.eu

Tel.: +420 777 33 44 55 (czeski lub angielski)

Poniedziałek – Piątek ǀ 7:00 – 15:00

 

© 1999 – 2021 Europosters. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli nadal korzystasz z naszych usług, zakładamy, że zgadzasz się na użycie plików cookies. Więcej informacji Akceptuję ×
Top